Avia

  • Бажаєте мати повноцінний облік поєднаних товарів у кількісному і сумарному вигляді?
  • ХОЧЕТЕ СПРОСТИТИ ВЕДЕННЯ НАДХОДЖЕНЬ, ПРОДАЖ І ВІДБРАЖЕННЯ ДАНИХ НА РАХУНКАХ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ?
  • МИ ВЖЕ ПОТУРБУВАЛИСЯ ПРО ЦЕ І СТВОРИЛИ АВТОМАТИЧНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДАНИХ ІЗ СИСТЕМИ ND OFFICE!
Бизнес-кейс
Інтеграція з ND Office документів «Надходження товарів та послуг» та «Звіт про роздрібні продажі»

Як за допомогою інтеграції облікової системи з ND Office стало можливим завантажувати дані про надходження та реалізацію супутніх товарів та реалізацію палива безпосередньо з АЗС

28.09.2022

AVIA – це європейська мережа автозаправних станцій, відома у всьому світі. Її сила підтверджується постійним розвитком та присутністю на ринку палива понад 90 років. Наразі AVIA має понад 3200 автозаправних станцій у 15 європейських країнах. За назвою AVIA в Україні працює 15 пунктів. Їхня кількість продовжує зростати.

До нашого офісу надійшла заявка від одного з українських партнерів, який працює за франшизою відомого бренду. Компанія представлена трьома заправними станціями, на яких здійснюється продаж палив та супутніх товарів.

Основним завданням проекту стала інтеграція існуючої облікової системи клієнта з апаратно-програмним комплексом ND Office в частині документів Надходження товарів та послуг та Звіт про роздрібні продажі. Раніше дані щодо АЗС з палива заносилися вручну за кожною заправкою, при цьому витрачаючи додатковий час на звірку з АЗС. Окремо робили документ надходження коштів. Облік супутніх товарів здійснювався сумарному вираженні.

We.Code взявся полегшити роботу працівників та створити повноцінний облік супутніх товарів у кількісному та сумарному вигляді. За допомогою автоматичного завантаження даних із системи ND Office спростити введення надходжень та продажів та відображення даних на рахунках бухгалтерського обліку.

Основні етапи проекту:

 Аналіз проблеми та особливості обліку;

 Аналіз механізмів відповідності даних різних систем;

 Постановка задачі;

 Реалізація інтеграції;

 Впровадження.

Для початку встановили відповідності облікової системи клієнта та ND Office.

Для довідника Склади:

Довідник Склади

 

Для довідника Номенклатура:

 

Вся нова номенклатура завантажується автоматично до папки "Нова номенклатура ND".

У реєстрі відомостей "Відповідність групі товарів ND статті акцизу ВКД" встановлено необхідні значення для кожного виду товарів:

 

Завантаження документів "Надходження товарів та послуг" та "Звіт про роздрібні продажі" здійснюється за допомогою обробки "Завантажити з НД"

 

На реалізацію проекту знадобилося близько трьох тижнів, включаючи постановку, реалізацію та впровадження. Загалом робота зайняла понад 30 годин.

Результатом стало спрощення механізму отримання даних щодо АЗС та відображення їх на рахунках бухгалтерського обліку.

На сьогоднішній день за допомогою обробки завантажуються дані про надходження та реалізацію палива та супутніх товарів безпосередньо з АЗС.

Основні результати проекту:

 У довідниках "Номенклатура", "Склад", "Види реалізації" було додано поле для відповідності системи ND Office;

 У документі «Звіт про роздрібний продаж» додано реквізит, за допомогою якого видно чи пройшла реалізація палива чи супутніх товарів;

 Додано обробку завантаження документів «Надходження товарів та послуг» та «Звіт про роздрібні продажі» як для всіх складів, так і з можливістю вибору необхідних. Для початку встановили відповідності облікової системи та ND

 

 

 

Застосовані продукти
  • BAS_KUPP.png
Разделитель
  • У довідниках „Номенклатура”, „Склад”, „Види реалізації” було додано поле для відповідності системи ND office;
  • У документі «Звіт про роздрібний продаж» додано реквізит, за допомогою якого видно чи пройшла реалізація палива чи супутніх товарів;
  • Додано обробку завантаження документів «Надходження товарів та послуг» та «Звіт про роздрібний продаж» як для всіх складів, так і з можливістю вибору необхідних;
Застосовані продукти:
BAS Комплексне управління паливним підприємством;
Галузь:
Паливна галузь
Функціональна область:
Інтеграція із зовнішніми системами
Кількість робочих місць:
3
Підписатися на розсилку

Раніше інших дізнавайтеся про спеціальні пропозиції, рекомендовані тарифи та новинки

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close