Експерт Петролеум Украина

 • Велика кількість співробітників в штаті?
 • Виникають складнощі з обліком і нарахуванням заробітної плати співробітникам?
 • Ми успішно вирішуємо подібні проблеми!
Бизнес-кейс
Автоматизація робочого часу великої кількості співробітників на бурових вежах міжнародної компанії Expert Petroleum
Як автоматизація дозволила взяти під контроль робочий час співробітників на бурових вежах міжнародної компанії.

Облік ведеться для автоматичної фіксації та нарахування заробітної плати понад 330 чоловік на 13ти бурових вежах. Контролюють весь процес та нараховують заробітну плату до 10 співробітників аудиторської компанії.

12.01.2021

Expert Petroleum - це міжнародна компанія з французьким капіталом. Вона входить в групу GSM - велику інвестиційну групу з активами в усьому світі. Компанія займається інвестиціями в виснажені свердловини. Вона вкладає гроші в їх інфраструктуру з тим, щоб зробити їх більш безпечними, екологічними, більш продуктивними і економічно вигідними на тривалий час. Сучасні технології, в тому числі з використанням програмного забезпечення ШІ (штучний інтелект), дозволяють досягти показників подвійний видобутку на таких свердловинах. В цей же час компанія бере всі ризики на себе.

Навесні 2020го був укладений контракт на видобуток газу в Західній Україні. НАК «Нафтогаз» для цієї мети вирішив залучити інвестиції міжнародної компанії Expert Petroleum, яка змогла перемогти у відкритому конкурсі.

Договір розрахований на 15 років, і вже за перші 5 компанія береться інвестувати в українську газову галузь 1млрд. гривень. Українська сторона прогнозує, що партнерство з Expert Petroleum дозволить за 5 років добути додаткові, щонайменше, 300 млн. кубометрів газу.

З початком роботи Expert Petroleum в Україні їх стала обслуговувати міжнародна компанія «Deloitte» - лідер в сфері консалтингу та аудиту. Компанія проводить розрахунок і нарахування заробітної плати співробітників, які задіяні безпосередньо на бурових вежах. Для проведення цих операцій підряднику необхідна вся точна інформація по кожному співробітнику. На цьому етапі і з'явилася необхідність в проведенні автоматизації доступу співробітників і обліку робочого часу на вишках Expert Petroleum в Західній Україні.

Вже маючи досвід успішної співпраці, компанія «Deloitte» залучила «We.Code» для реалізації даного проекту як основного ІТ підрядника.

На реалізацію проекту і проходження всіх етапів знадобилося близько 6 місяців.

Основні завдання, які стояли перед командою

 • В першу чергу замовник побажав впровадити BioTime - систему контролю доступу та реєстрації співробітників на об'єктах
 • Впровадити програмний продукт «1С Зарплата та управління персоналом», в якому, на основі отриманих даних і з'явилася можливість вести облік і нарахування заробітної плати за фактичними трудовитратами кожного співробітника
 • Для відображення даних операцій безпосередньо у замовника, потрібно було інтегрувати дані з 1С ЗУП в SAP, основну облікову систему, яка використовується клієнтом в головному офісі (м Бухарест, Румунія)

Як відбувається взаємодія систем: ЗУП - BioTime - ТЗД (термінали збору даних, якими сканується карта і / або відбиток пальця):

 • Введення даних про структуру підприємства (Відділи, Посади, Зони) - синхронізація даних з системою BioTime при записі нового об'єкта аналогічних довідників в 1С ЗУП в режимі онлайн:

 • Введення співробітників - синхронізація даних про співробітника в систему BioTime при записі нового об'єкта довідника Співробітники, в момент проведення документа Прийом на роботу співробітників організацій в 1С ЗУП в режимі онлайн:

 

 

 • Зв'язок і налаштування нового обладнання терміналу збору даних (далі ТЗД) в системі BioTime;
 • Ручне введення даних про планові графіки (Зміни, які складаються з Розкладів і Перерв):

 

 • Автоматична фіксація приходу/відходу (транзакції) співробітника в BioTime за допомогою передачі даних з підключеного обладнання (ТЗД) при зчитуванні карти: