Створення мобільної гри Autotrans

  • Бажаєте отримати захоплюючу мобільну гру для свого бізнесу?
  • Хочете щоб цей сервіс підвищував лояльність клієнтів?
  • Ми можемо виконати таке завдання швидко і за розумні гроші!
Бизнес-кейс
Створення мобільної гри для клієнтів мережі АЗС

Як швидко і за розумні гроші створити високотехнологічний додаток який виведе сервіс на новий рівень

06.06.2021

Група компаній "Autotrans" більше 20 років є оператором із забезпечення споживачів нафтопродуктами та скрапленим газом. Також, компанія була одним із співзасновників Української Асоціації зрідженого газу (ULPGA). Постійно розширюючи мережу автозаправних комплексів і баз зберігання палива, збільшує потужність обладнання для швидкого заправлення автомобілів і, як завжди незмінно, реалізує виключно заводське паливо за програмою «від заводу до баку», компанія прагне забезпечити високий рівень сервісного обслуговування.

Щоб візуально донести до автомобілістів ті якісні зміни, які відбуваються в компанії, в 2020м почався ряд оновлень. Також компанія модернізувала фірмовий стиль.

Співпраця компаній Autotrans та We.Code почалося в 2019 році. Компанією We.Code на базі програмного продукту "BAS Управління торгівлею" велася розробка автоматизації процесу управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), проведена інтеграція з IP- телефонією і програмним комплексом ND. Також був розроблений модуль торгівлі паливом за клієнтськими картками лояльності.

Наступним кроком в процесі модернізації взаємодії з клієнтами було прийнято рішення про розробку високотехнологічного мобільного додатка з високим рівень функціональності.

Вже після вдалого запуску мобільного додатка лояльності Autotrans було прийнято рішення не зупинятися і доповнити його синхронізованою екшн-грою, в якій клієнти можуть виграти додаткову знижку на паливо.

Мобільна гра "Panda A - Runner" - геймінговий аттачмент до мобільного додатку Autotrans в смартфоні (сучасна заміна пластикової карти).

Panda A-Runner - проста і захоплююча гра з простим управлінням, з нею впорається як дорослий так і дитина. 
Пригодницька нескінченна гра, в якій користувач керує бренд-персонажем компанії Autotrans - пандою.
Допоможіть безпечно бігти по шосе, щоб не потрапити в біду. Збирайте квитки і обмінюйте їх на реальні знижки в мережі АЗК Autotrans.

Як розроблялася мобільна гра:На реалізацію проекту знадобилося до 3х місяців роботи і ось, мила панда вже підкорює серця користувачів.

Завантажити файл Panda A-Runner можна в Play Market і App Store або за посиланнями:

 

Застосовані продукти
Разделитель
Застосовані продукти:
Галузь:
Нафтова промисловість
Функціональна область:
Продаж нафтопродуктів
Кількість робочих місць:
-
Підписатися на розсилку

Раніше інших дізнавайтеся про спеціальні пропозиції, рекомендовані тарифи та новинки

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close