Сервіс ЕДО, що легко інтегрується з BAS

Сервіс ЕДО, що легко інтегрується з BAS

09.09.2021

Електронний документообіг сьогодні став незамінним у веденні процесів як всередині компанії так і з контрагентами. ЕДО надає можливість в секунди обмінятися важливими даними прискорює бізнес та робить його прибутковішим.

Обробляти документи в електронному вигляді можливо вже давно, за допомогою програм BAS, проте для їх надсилання та підписання все одно доводиться або використовувати додатковий сервіс, або друкувати на папері.

Електронний документообіг в порівнянні з паперовим дозволяє вивести планування діяльності підприємства, облік та контроль на всіх етапах управління на новий рівень – комплексного підходу, системного аналізу та прогнозування. Такий формат підвищує стійкість підприємства в умовах частих криз та знижує ризики в умовах невизначеності.

Електронний документообіг економить час та ресурси, спрощує менеджмент, об’єднує всі інформаційні потоки підприємства: внутрішні, зовнішні, змішані тощо.

Чи є на ринку провайдер, що легко інтегрується з вашою обліковою системою та надає надійний і зручний обмін електронними документами? Знайомтесь - EDIN.

Провайдер електронного документообігу EDIN надає послуги більше 120 роздрібним мережам та 3000 постачальникам України. Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в одну еко-систему для швидкого обміну даними.

До портфеля продуктів провайдера входять сервіси, які повністю закривають потреби компаній - від пошуку партнерів до отримання вчасної оплати послуг. Провайдер забезпечує надійну передачу даних захищеними каналами зв'язку.

Компанії, які використовують у своїх бізнес-процесах електронні рішення EDIN, заощадили більше 115 млн. гривень за 2020 рік, відмовившись від паперового обміну даними.

Працювати з електронним документообігом від EDIN можливо інтегровано. Інтеграційний модуль EDIN.API дозволяє працювати з обліковою системою BAS на звичайних та керованих формах на базі операційної системи Windows.

EDIN надає послуги за принципом SaaS (soft as a service) з використанням різних технологій підпису електронних інструментів (ЕЦП/КЕП, Хмарне підписання).

Провайдер забезпечує надійну передачу даних захищеними каналами зв'язку (https), сертифікат SSL підвищеної надійності, платформа розташована на відмовостійкість обладнанні, система працює з архітектурою master / slave.

Платформа для обміну EDI та юридично значущими документами з накладанням КЕП чи ЕЦП EDI-Network надає можливість цілісної взаємодії між роздрібними мережами, постачальниками, виробниками та дистриб’юторами. Зокрема, є ряд сервісів, які закривають етапи окремих бізнес-процесів для ефективної співпраці між контрагентами - електронна ТТН, сервіс для швидкого погодження цін, обміну сертифікатів якості, розгляд комерційних пропозицій.

У портфелі провайдера представлені електронні рішення, які призначені для закриття будь-яких бізнес-процесів компанії, як зовнішніх, так і внутрішніх - підписання угод з накладанням КЕП/ЕЦП, внутрішньокорпоративне погодження документів, розгляд технічної документації, електронний факторинг

Також цікаві й такі проекти:

Провайдер е-документообігу EDIN входить до робочої групи з впровадження електронної товарно-транспортної накладної при Міністерстві інфраструктури України, та провів вже більше 800 продуктивних поставок.

В рамках Європейської програми електронної торгівлі EU4Digital та пілотного проекту транскордонних взаємовідносин eDelivery серед країн Східної Європи,

EDIN взяв участь у міжнародних перевезеннях з Польщею та Вірменією, виступивши рішенням для продуктивного обміну електронними документами INVOICE (рахунок-фактура).

 

 

Фон раздела
Підписатися на розсилку

Раніше інших дізнавайтеся про спеціальні пропозиції, рекомендовані тарифи та новинки

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close