Облікова система в хмарі - свобода працювати там, де Вам зручно!

Облікова система в хмарі - свобода працювати там, де Вам зручно!

18.02.2021

Інформаційні технології вже давно допомагають бізнесу пройти цифрову трансформацію. Щоб відповідати сучасним стандартам, підприємствам не обов'язково вкладати всі кошти в організацію ІТ-інфраструктури - можна взяти в оренду віртуальні сервер з готовим програмним забезпеченням, додатками, базою даних, сховищ і всім необхідним для ваших завдань. Робити це можна в міру необхідності і без витрат на установку і підтримку локального устаткування.

 

Кому буде корисно розміщення бухгалтерських програм та програм в хмарі?

Керівникам і власникам бізнесу

Перенесення програм і документів на віртуальні сервери - це захист інформації від втрат, виїмки, доступу зловмисників і сторонніх осіб. Ваші дані будуть відновлені навіть після атаки вірусами або технічних збоїв: за збереження відповідають регулярні знімки системи і можливість робити бекапи.

Крім того, всі ІТ-ресурси легко масштабуються, що дозволяє не витрачати час і гроші на їх заміну. А завдяки мобільності можна відстежувати всі зміни і дії співробітників в робочому просторі.

 

Співробітникам компанії

Дистанційна бухгалтерія в хмарі полегшує роботу всім користувачам, оскільки забезпечує швидке оновлення даних в програмах і документах, а також надає можливість працювати в будь-який час.

Чи траплялись у Вас схожі ситуації:

  • Співробітник у відрядженні, відпустці або на лікарняному, а потрібно терміново підготувати документи. От би він зараз підключився... У нього б це зайняло кілька хвилин, а так відбувається зупинка роботи.
  • Ви на діловій зустрічі і Вам би показати документ, але він, на жаль, на сервері в офісі. Доводиться просити когось, щоб документ вислали, але для цього потрібно сказати пароль, хоч не дуже хотілося б, щоб хтось побачив щось зайве...
  • Вірус в офісі зашифрував базу на сервері і тепер потрібно відновлювати базу, яку напрацьовували роками. Тепер потрібно шукати ІТ-шника, й то не факт, що вдасться відновити дані.
  • Старий офісний сервер вже не тягне - потрібно вибрати новий.  Який вибрати, щоб не переплатити? І так багато роботи, а ще й цим потрібно займатися...
  • А може в планах відкриття філії, але як зв'язати роботу співробітників в єдиній базі?

 

Це та багато іншого можна вирішити перенесенням програм і документів на віртуальні сервери.

Наші кваліфіковані фахівці зроблять все можливе, щоб перехід був швидким і менш витратним.

  • Це вигідніше, ніж покупка і обслуговування власного сервера.
  • Це безпечніше, ніж зберігання даних на локальних комп'ютерах.
  • Легко додати додаткових користувачів, збільшити потужність сервера і інших ресурсів.
  • Це сучасно!

Оренда віртуального сервера - повноцінний віртуальний офіс з дисковим простором, можливістю роботи з будь-якими додатками (самі програми не входять у вартість) і звичайно ж можливістю розміщення Вашої облікової системи.

Найактуальніша особливість роботи в хмарі - доступ з будь-якого куточку світу. А на сьогодні - це можливість працювати віддалено.

НАШІ ПОСЛУГИ

 

Для підключення достатньо мобільного інтернету!

 

 

Фон раздела
Підписатися на розсилку

Раніше інших дізнавайтеся про спеціальні пропозиції, рекомендовані тарифи та новинки

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close