Як підключити прийом платежів на сайті

Як підключити прийом платежів на сайті

25.08.2021

Під час пандемії в онлайн перейшли навіть ті, хто довго відкладав цей процес. У 2020 році ринок e-commerce в Україні зріс на 40%. Через інтернет почали продавати свої товари і послуги безліч компаній, а тим, хто цього не зробив, саме час застрибнути в останній вагон. Спільно з платіжною платформою Tranzzo ми підготували невеличкий лікнеп про те, як почати приймати платежі на своєму сайті.

 

Банк чи платіжний провайдер

 

В Україні діють картки міжнародних платіжних систем Visa, Mastercard, UnionPay і Національної платіжної системи ПРОСТІР. Крім того, з 2017-18 року запущені Apple Pay і Google Pay. Але жодна платіжна система не працює з продавцями безпосередньо - виключно через посередника. Ваше завдання - знайти такого посередника. Для цього можна звернутися безпосередньо в банк або скористатися послугами платіжного провайдера, як Tranzzo.

 

Щоб почати працювати з банком, доведеться пройти ряд погоджень та підготувати пакет документів. Весь цей процес досить розтягнутий у часі. Тарифи банку зазвичай фіксовані і залежать від обсягу транзакцій за конкретний період часу - чим вище сума, тим нижче відсоток. Крім того, банки часто встановлюють обмеження по мінімальній сумі операцій, тому їх послугами може скористатися тільки великий бізнес з великими оборотами.

 

Платіжний провайдер - це посередник між платіжною системою, інтернет-торговцем і банком. Він дозволяє підключити відразу всі платіжні системи, підписавши всього один договір. На цьому плюси роботи з платіжним провайдером не закінчуються:

 Швидке підключення - готові рішення, один договір і мінімум погоджень дозволяють почати приймати онлайн-оплати за лічені дні; 

 Каскадний процесинг - якщо основний банк з якоїсь причини не зможе прийняти оплату, то підключиться резервний банк і платіж пройде без затримок;

 Гнучкі тарифи - розмір комісії можна обговорити в індивідуальному порядку;

 Гнучкий антіфрод - правила безпеки платежів налаштовуються під окремі потреби бізнесу і транзакції не блокуються зайвий раз «про всяк випадок»; 

 Особистий кабінет - в режимі реального часу можна стежити за всіма платежами;

 Супровід на всіх етапах підключення - особистий менеджер відповість на питання і допоможе з інтеграцією.

  

Що потрібно для підключення

 

Платіжна платформа Tranzzo візьме на себе всі організаційні і технічні питання підключення, але деякі дії все ж доведеться виконати самостійно.

 Підготувати сайт. Майданчик повинен бути відкритий для доступу. Платіжний сервіс також перевірить, щоб усі сторінки були на одному домені, а посилання відкривалися без помилки 404. Не забудьте розмістити на сайті всі політики і угоди, повну назву компанії та контактну інформацію, додати докладні описи товарів або послуг, умови доставки і повернення.

 Зареєструватися на сайті провайдера. Створивши обліковий запис, ви отримаєте доступ до особистого кабінету і зможете відслідковувати операції, виводити зароблені гроші, управляти касою.

 Пройти модерацію. Ваш сайт перевірять на відповідність вимогам платіжної системи та провайдера. Залежно від виду бізнесу, можуть попросити ліцензію або сертифікати на товари. Також буде потрібно підтвердити свою особу.

 Провести інтеграцію. Залежно від вашого сайту, провайдер запропонує підключення за допомогою готового модуля CMS або API. Перший спосіб підходить для сайтів, створених на базі Wordpress, Joomla або іншої подібної платформи. API використовують для самописних сайтів, розроблених з нуля.

 

Платіжна платформа Tranzzo пропонує набір готових рішень для різних напрямків бізнесу. Крім оплат картами, сервіс працює з такими інструментами як Google Pay, Apple Pay, Masterpass, VisaCheckout, Telegram Pay. Tranzzo входить в число авторизованих платіжних партнерів Telegram - таких компаній всього 9 у світі.

 

Ви можете підключитися до платформи абсолютно безкоштовно, абонплата за користування сервісом також відсутня. За допомогою рішень Tranzzo можна приймати платежі онлайн з усього світу і налаштувати сторінку оплати під потреби свого бізнесу. Сервіс захищає платіжні дані покупців і блокує шахрайські транзакції. Виведення коштів займає не більше 2-х днів.

 

Залишилися питання? Фахівці технічної підтримки Tranzzo з радістю на них дадуть відповідь: 

 

тел:. (044) 333 84 67 

e-mail: support@tranzzo.com

 

Фон раздела
Підписатися на розсилку

Раніше інших дізнавайтеся про спеціальні пропозиції, рекомендовані тарифи та новинки

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close