Чому Fredo Звіт самий зручний сервіс ЕДО

Чому Fredo Звіт самий зручний сервіс ЕДО

05.07.2021

Cервіс призначений для подачі регламентованої звітності в різні держоргани, такі як:

  • Податкова інспекція;
  • Фонд соціального страхування;
  • Відділ статистики; 
  • «Єдине вікно» та інші.

 

Допомагає передавати підписані кваліфікованими підписами податкові та акцизні накладні, також безліч інших звітів.

 

Сервіс напряму працює з програмами BAS. Реєстрація податкових документів відбувається через обмін з програмами цих платформ.

 

Раніше звіти потрібно було створювати, а потім вивантажувати з програми. Далі створювати додатковий файл, тоді знов заходити в програму едо в кабінет платника податків і завантажувати цей звіт. Тепер все робиться автоматично!

 

Вкладка Звіти – вигрузка вихідних податкових документів у «ФЗ»- обираєте періоди- заповнити списком (у списку відображається інформація про реєстрацію документів у ЕРНН – вивантажити у фредо звіт)

 

Далі ви можете перевірити ці документи, за допомогою камеральної перевірки, підписати та відправити до потрібної установи. Щойно ці документи будуть зареєстровані в установі, це буде одразу відображено в програмі. Аналогічно перевіряються вхідні податкові документи.

 

Також в найближчому часі нашою компанією заплановано автоматизувати обмін акцизними накладними аналогічним чином.

 

Окрім обміну ПН є можливість здати усю іншу звітність. Список держінституцій є досить обширним і дозволяє передавати звіти необхідні для роботи усіх форм підприємств – як державних, так і недержавних.

 

Крім того наявний облік акцизного податку (реєстрація акцизних документів, як вхідних так і вихідних) Цей звіт вбудований в базові комплектації, тому ніякі додаткові модулі докуповувати не доведеться

 

Саме у ФЗ реалізована абсолютно автоматизоване формування складного обєднаного звіту ПДФО та ЄСВ. Тепер формування цієї звітності не є проблемою, Фредо Звіт забеспечує найшвидше її формування серед усіх нині існуючих сервісів ЄДО.

 

Вести облік у програмі можна як в локальній, так і в мережевій версії.

 

Що ще важливо – програма Фредо Звіт працює з усіма акредитованими центрами сертифікації електронних ключів (зокрема: ЦСК Україна, Masterkey, ПриватБанк, ДП «Інформаційний центр» та Державна податкова інспекція)

 

При переході на сервіс ФЗ спеціалісти допоможуть безпечно перенести архівовані дані з попередньої програми. Накопичена Вами інформація не буде втрачена.

 

Приємний бонус – підписникам ІТС ПРОФ сервіс FREDO включено у вартість ІТС (для додаткових юр та фізосіб за додаткову плату)

 

Як працювати з сервісом можна подивитись на нашому Youtube-каналі:

 

 

Фон раздела
Підписатися на розсилку

Раніше інших дізнавайтеся про спеціальні пропозиції, рекомендовані тарифи та новинки

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close