Конектор Creatio та BAS

Конектор Creatio та BAS

27.07.2022

Об’єднати окремі корпоративні застосунки в єдину екосистему — одне з найважливіших завдань, яке компанії потрібно вирішити для отримання хороших результатів від впровадження цифрових процесів. Інтеграція різних IT-рішень дозволяє забезпечити цілісність даних, прискорити та спростити процеси, а також покращити взаємодію з клієнтами та колегами.

Компанія We.Code розробляє конектор для продуктів Creatio та BAS

Запрошуємо клієнтів до реалізації пілотного проекту по інтеграції Creatio та BAS

Компанії, які звернуться до кінця літа 2022 - отримають знижку 50% на конектор Creatio та BAS

 

Вже готові конектори до продуктів Creatio ви можете знайти на майданчику Creatio Marketplace, де регулярно публікуються нові застосунки та доповнення. До сьогоднішньої добірки включено кілька таких конекторів від наших партнерів, які допоможуть інтегрувати Creatio з українськими програмними продуктами.

YouControl connector for Creatioзбагачення та перевірка даних

Завдяки інтеграції із системою YouControl ви можете отримувати в Creatio інформацію з відкритих державних реєстрів. Сервіс не тільки забезпечує повноту даних про контрагентів, з якими ви взаємодієте, а й допомагає виявити неблагонадійних клієнтів, партнерів чи постачальників.

Серед можливостей — отримання та актуалізація даних за кодом ЄДРПОУ, перевірка можливих взаємозв’язків із країною-агресором рф, а також експрес-аналіз наявності судових справ або зв’язку з афілійованими проблемними компаніями.

 

 

Vkursi connector for Creatio: розширене досьє про контрагентів

Конектор дозволяє отримувати повні та актуальні дані із Vkursi — бази даних, яка акумулює інформацію з декількох десятків державних джерел за кодом ЄДРПОУ.

Інтеграція з Vkursi дозволяє оцінити потужності контрагентів та уникнути можливих ризиків при співпраці з ними, оцінити свою позицію на ринку та порівняти себе з конкурентами, а також перевірити статус нерухомості чи судових справ із деталізацією до інстанції, суми позову тощо.

SmartTender connector for Creatio: отримання комерційних та публічних тендерів

Застосунок дозволяє завантажувати комерційні та публічні тендери з майданчика smarttender.biz, а також обробляти їх у Creatio.

Завантаження оголошених закупівель проводиться з урахуванням вказаних вами фільтрів. По кожному тендеру в спеціальному розділі зберігається посилання на торговий майданчик, з якого отримано дані, а для публічних тендерів — посилання на тендер у Prozorro. Також є можливість створювати ліди з тендерів, дискваліфікувати чи видаляти їх.

Stream Telecom connector for Creatio: інтеграція с IP-телефонією

Конектор до IP-телефонії національного оператора зв’язку Stream Telecom буде корисним для відділів продажу або сервісних відділів компанії.

При використанні застосунку ви можете приймати та виконувати дзвінки безпосередньо в Creatio, переглядати статистику роботи з телефонією та прослуховувати записи розмов, а також створювати за підсумками дзвінків звернення, ліди або замовлення.

 

Фон раздела
Підписатися на розсилку

Раніше інших дізнавайтеся про спеціальні пропозиції, рекомендовані тарифи та новинки

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close