Випуск редакції 2.0 спільного програмного продукту BAS Комплексне управління паливним підприємством

Випуск редакції 2.0 спільного програмного продукту "BAS Комплексне управління паливним підприємством"

06.12.2022

Сповіщаємо користувачів і партнерів про випуск редакції 2.0 програми "BAS Комплексне управління паливним підприємством".

НОВЕ В РЕДАКЦІЇ 2.0 КОНФІГУРАЦІЇ
"BAS КОМПЛЕКСНЕ УПРАВЛІННЯ ПАЛИВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ"

Акциз на ПММ

 • Додано альтернативний метод партійного обліку підакцизних товарів. Заповнення партій підакцизних товарів винесено в окрему табличну частину документів "Паливо". Цей механізм дозволяє заповнювати дані підакцизних товарів, не змінюючи при цьому основні дані товарів в документах. Додано обробку для автоматичного заповнення партій підакцизних товарів в документах за період (лише для документів, створених після переходу на альтернативний метод обліку). Перехід на альтернативний метод партійного обліку акцизу ПММ здійснюється за допомогою налаштування "Дата початку альтернативного методу обліку партій акцизу ПММ".
 • Додано можливість налаштування автоматичного підбору партій підакцизних товарів в документах по методу ЛІФО або ФІФО. Встановити можна в налаштуваннях розділу "Облік акцизу".
 • Виправлено помилку документа "Введення початкових залишків" при перерахунку фактичних літрів.
 • Виправлено помилку при вивантаженні в XML документа "Довідка про зведені за добу облікові дані".
 • Виправлено помилку перерахунку кількості палива в одиницях обліку, в літрах фактичних, акцизних та в кілограмах при автоматичному та ручному підборі партії підакцизних товарів в випадках, коли здійснюється витрата палива в одиниці виміру, відмінної від одиниці виміру зберігання палива.
 • Додана можливість формування акцизних накладних тільки по визначених видах оплати на підставі документу "Звіт про роздрібні продажі".
 • В документ "Товарно-транспортна накладна" додані текстові реквізити "Марка і держ. номер автомобіля" та "Держ. номер причепа", які заповнюються автоматично із довідника "Транспортні засоби", їх можна коригувати. Ці реквізити виводяться у друковану форму документа.
 • Виправлено помилку при видаленні документів "Реалізація талонів" та "Реалізації за платіжними картками".
 • Доопрацьовано механізм підбору партій акцизних товарів в документах.

Платіжна система

 • Доопрацьовані довідники "Карткові рахунки" та "Особові рахунки".
 • Доданий механізм інтеграції з зовнішньою платіжною системою NG-Club. Реалізовано вивантаження документів "Поповнення особового рахунку" та завантаження документів "Погашення за платіжними картками".
 • Доданий механізм автоматичного формування документів "Списання нестач товарів" на підставі документів "Погашення по платіжним карткам".
 • Доданий механізм автоматичного формування документів "Поповнення особового рахунку" на підставі документів "Надходження безготівкових коштів".
 • До документа "Поповнення особового рахунку" додано друковану форму "Витратна накладна".
 • Доопрацьовано документ "Погашення за платіжними картками". При заповненні по звітах про роздрібні продажі поле "Дата транзакції" заповнюється автоматично датою документа "Звіт про роздрібні продажі".
 • До довідника "Карткові рахунки" додано реквізит "Підрозділ". Значення реквізиту використовується для заповнення підрозділу для формування документів списання на підставі документів "Погашення по платіжним карткам". При незаповненому реквізиті у довіднику "Карткові рахунки" значення підрозділу береться з картки складу.

Облік талонів на паливо

 • Доданий механізм інтеграції з зовнішньою талонною системою NG-Club. Реалізовано вивантаження документів "Емісія талонів", "Реалізація талонів", "Блокування талонів", "Відміна блокування талонів", "Повернення талонів" та завантаження документів "Погашення талонів", "Реалізація талонів".
 • Виправлено помилку невірного відображення проводок при встановленому налаштуванні "Використовувати відповідальне зберігання в обліку талонів на паливо".
 • Виправлено помилку відкриття звіту "Аналіз продажів талонів".

Інтеграція з зовнішніми системами

 • Додана нова підсистема "Інтеграція з зовнішніми системами".
 • Додана інтеграція з зовнішньою системою ND-Office. Реалізовано завантаження із зовнішньої системи номенклатури та документів надходження, реалізації і переоцінки товарів.

Казначейство

 • Реалізовано автоматичне заповнення табличної частини "Оплата платіжними картками" в документі "Звіт про роздрібні продажі" згідно видів оплати.
 • Реалізовано механізм виїмки з каси для документу "Звіт про роздрібні продажі".

ПОРЯДОК ПЕРЕХОДУ НА РЕДАКЦІЮ 2.0 

Редакція 2.0 надається зареєстрованим користувачам попередніх редакцій конфігурації "BAS Комплексне управління паливним підприємством" відповідно до умов сервісного обслуговування (докладніше у відповідному розділі нижче).

Дистрибутив оновлення редакції 2.0 доступний в сервісі "Оновлення програм" на сайті https://portal.bas-soft.eu.

Перехід на редакцію 2.0 здійснюється оновленням актуальної версії редакції 1.0, при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються. Користувачам, у яких встановлена старіша версія конфігурації редакції 1.0, слід попередньо виконати оновлення конфігурації до актуальної версії.

Опис редакції 2.0 (користувацька інструкція) конфігурації "BAS Комплексне управління паливним підприємством" розміщена на сайті ІС ІТС за адресою https://its.bas-soft.eu/db/baskupp і доступна користувачам, що мають діючий доступ до онлайн-сервісу за пакетом "ІТС ТЕХНО", "ІТС ПРОФ", "ІТС Ретро" або "Тех.підтримка".

ПІДТРИМКА ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕДАКЦІЇ 1.0

Редакція 1.0 конфігурації "BAS Комплексне управління паливним підприємством" знімається з підтримки з дати випуску поточного листа. Перехід з редакції 1.0 на редакцію 2.0 здійснюється шляхом стандартного оновлення конфігурації. Перехід на новий метод обліку акцизу на паливо можна виконати в будь-який час.

З огляду зняття з підтримки редакції 1.0 конфігурації "BAS Комплексне управління паливним підприємством", ми рекомендуємо користувачам перейти на редакцію 2.0 (див. порядок переходу вище).

 

Фон раздела
Підписатися на розсилку

Раніше інших дізнавайтеся про спеціальні пропозиції, рекомендовані тарифи та новинки

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close