Опубліковано оновлення програмного продукту BAS.Комплексне управління паливним підприємством

Опубліковано оновлення програмного продукту "BAS.Комплексне управління паливним підприємством"

08.11.2021

Вийшло оновлення для програмного продукту "BAS.Комплексне управління паливним підприємством" , собственной разработки компании WeCode.

Дане рішення розроблено, як доповнення (розширення) продукту «BAS Комплексне управління підприємстом».

Рішення «BAS Комплексне управління паливним підприємством» дозволяє в комплексі автоматизувати роботу компаній, які займаються оптовим та роздрібним продажем палива в мережі АЗС, продажем супутнього товару на території автозаправних комплексів, в розробці функціонал для автоматизації кафе (ресторан з калькуляцією страв).

Програмний продукт допомагає збирати дані з усіх АЗС, безпосередньо з касового обладнання і давати оперативні дані про всіх рухах, які здійснюються на АЗС.

Нове у версії:

  • У довідник "Транспортні засоби" додані нові реквізити для заповнення друкованої форми "Товарно-транспортної" накладної згідно Закону України від 03.06.2021 № 1534-ІХ, яка діє з 01.10.2021р.
  • Нова друкована форма документів "Товарно-транспортна накладна", "Транспортна накладна" (нафтопродукти) згідно Закону України від 03.06.2021 № 1534-ІХ, яка діє з 01.10.2021р.
  • Доопрацьовані документи "Коригування акцизної накладної" та "Коригування вхідної акцизної накладної". Виправлена помилка введення на підставі цих документів. Додана нова друкована форма документів, яка відповідає законодавству України.
  • Доданий регістр відомостей "Нумерація акцизних накладних" для налаштування автоматичного заповнення реквізита "Номер документа" в реєстрі акцизних накладних.
  • Виправлена помилка обробок "Створення вхідних акцизних накладних" та "Створення вихідних акцизних накладних". Таблична частина обробок заповнюється, якщо не вказано період, на поточну дату.
  • У регістрі відомостей "Щільності отриманого палива" змінені синоніми ресурсів.
  • У звіти "Вихідний акциз" та "Вхідний акциз" додано угруповання по документу - реєстратору.
  • Виправлена помилка в документі "Залізнична накладна", яка з'являлася при виборі реквізиту "Виробник НП".

-----

Замовлення продукту та оновлень за телефоном (044) 233 66 20, 0 800 33 08 66 або e-mail support@wecode.com.ua

 

 

Фон раздела
Підписатися на розсилку

Раніше інших дізнавайтеся про спеціальні пропозиції, рекомендовані тарифи та новинки

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close