В ПРОГРАМІ ОНЛАЙН-СЕМІНАРУ "ЛЕКТОРІЙ":
- Виплата дивідендів
- Рішення про виплату дивідендів. Яку суму прибутку можна спрямувати на дивіденди. Строки та порядок прийняття рішення про виплату дивідендів. Оформлення рішення. Як часто можна нараховувати (щокварталу чи раз на рік)?
Як розраховують розмір виплат кожному із засновників? Форми виплати (товарами, коштами, зарахуванням тощо). Готівкові обмеження. Строк позовної давності за дивідендами.
Коли не можна виплачувати дивіденди. Які заборони передбачені законодавством. Якщо був збиток – чи можна виплачувати дивіденди? Чи можна нарахувати дивіденди за минулі роки? Чи можна виплачувати дивіденди, якщо засновник не повністю вніс свою частку в статутний капітал?
Чи може товариство не виплачувати дивіденди якщо є прибуток? - Дивіденди фізособам: оподаткування та облік. Які ставки ПДФО діють для дивідендів? Нарахування дивідендів в одному періоді, виплата – в іншому: особливості відображення.
- Дивіденди і авансовий внесок з податку на прибуток. Хто та коли його сплачує? Правила обчислення. Як відобразити в декларації з прибутку? Чи заповнювати додаток АВ, якщо дивіденди виплачували лише фізособам? Коли дивідендний авансовий внесок зменшує податок на прибуток до сплати? Чи треба єдинникам сплачувати авансовий внесок при виплаті дивідендів? Відповідальність за несплату авансового внеску. Наслідки не заповнення додатка АВ.
Чи зменшує сума прибутку, спрямована на виплату дивідендів, базу оподаткування податком на прибуток? - Реінвестиція дивідендів. Чи може один із засновників залишити свої дивіденди, а іншому вони будуть виплачені? Податкові наслідки: чи буде ПДФО, військовий збір, авансовий внесок, податок на репатріацію? На які цілі можна спрямувати прибуток підприємства?
- Дивіденди нерезидентам. Бухоблікова правила, курсові різниці. Інвалютні особливості. Чи є обмеження в сумі? Застосування міжнародних договорів для уникнення подвійного оподаткування.
- Конструктивні (прирівняні) дивіденди – що це таке? В яких випадках вони загрожують. Податкові наслідки за конструктивними дивідендами.
- Рішення про виплату дивідендів. Яку суму прибутку можна спрямувати на дивіденди. Строки та порядок прийняття рішення про виплату дивідендів. Оформлення рішення. Як часто можна нараховувати (щокварталу чи раз на рік)?
- Відображення нарахування і виплати дивідендів у програмах для автоматизації бізнесу
- Отримання дивідендів
- Отримання дивідендів: облік. У якому періоді визнавати дохід за дивідендами, нарахованими на користь підприємства. Дивіденди від асоційованих, дочірніх підприємств – як відобразити в обліку/чи виникає дохід?
- Різниця з податку на прибуток за дивідендами, нарахованими на користь підприємства. За якими дивідендами можна застосувати зменшувальну різницю. Чи застосовувати різницю, якщо облік ведуть за методом участі в капіталі? Роз’яснення контролюючих органів. Нюанси отримання дивідендів від нерезидентів.
Захід проведуть кваліфіковані спікери:
Галина Морозовська (експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування) детально розповість про питання що стосуються виплати та отримання дивідендів.
Катерина Хорошун (методист ІТС) продемонструє як відбувається відображення нарахування і виплати дивідендів у програмах для автоматизації бізнесу.
Вартість перегляду ОНЛАЙН-СЕМІНАРУ:
- Безкоштовно для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-семінару один з таких тарифних пакетів: "ІТС ПРОФ" (як платний, так і пільговий) / "ІТС Ретро" / "Тех.підтримка" / "Бухгалтерський". Безкоштовна участь розповсюджується на одну особу від організації
- 300 грн. з ПДВ для звичайних учасників, в тому числі для користувачів програм автоматизації бізнесу за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий тарифний пакет "ІТС ПРОФ" / "ІТС Ретро" / "Тех.підтримка" / "Бухгалтерський"
Для перегляду онлайн-семінару "Лекторій" попередня реєстрація обов'язкова
РЕЄСТРАЦІЯ