Опубліковано оновлення програмного продукту BAS. Модуль обліку акцизного палива версія 2.0.3.0

Опубліковано оновлення програмного продукту "BAS. Модуль обліку акцизного палива" версія 2.0.3.0

16.02.2022

Вийшло оновлення для програмного продукту "BAS. Модуль обліку акцизного палива", власної розробки компанії WeCode.

"BAS. Модуль обліку акцизного палива" (далі Доповнення) - це доповнення до рішень BAS, створене фахівцями компанії "ВІ-КОД", яке дозволяє автоматизувати документообіг підприємства при здійсненні господарських операцій з паливом відповідно до вимог законодавства України. Звіти, що містяться в Додатку, надають користувачеві можливість відстежувати рух підакцизних товарів, прогнозувати обсяг акцизного реєстраційного ліміту.

Доповнення дозволяє вести облік щільності пального для перерахунку тонн (кілограм) в літри, відображення кількості товарів, яке надійшло і реалізовано в літрах при температурі 15° C.

Нове у версії:

  • Доопрацьовано штатний перерахунок одиниць виміру маси (кг) та об’єму (л) з урахуванням фактичної густини в документах руху палива. Додано ознаку Враховувати густину в довідник "Класифікатор одиниць виміру", що впливає на розрахунок коефіцієнту перерахунку одиниці виміру. Треба встановлювати для одиниці виміру об’єму (л). Списання палива завжди відбувається в базовій одиниці виміру.
  • Додана нова друкована форма "Видаткова накладна на паливо" документа "Реалізація товарів та послуг".
  • Доопрацьовано друковану форму документа "Товарно-транспортна накладна". На формі документа "Товарно-транспортна накладна" додано автоматичне заповнення водійського посвідчення з картки водія при виборі водія.
  • Додано проведення  документа "Переміщення товарів" по регістру накопичення "Очікуваний" і "Підтверджений" акциз, що надходить.
  • Виправлено помилку при проведенні документів "Переміщення товарів" та "Реалізація товарів та послуг". Якщо в документах є кілька рядків з одним паливом різної густини при 15° C , кількість цього палива сумується, густина при 15° C розраховується для списання у акцизних регістрах накопичення. Також, виправлено помилку списання партій з від’ємним залишком.
  • Виправлено помилку у печатній формі акцизної накладної, видалено зайвий символ у даті.

-----

Замовлення продукту та оновлень за телефоном (044) 233 66 20, 0 800 33 08 66 або e-mail support@wecode.com.ua

 

 

Фон раздела
Підписатися на розсилку

Раніше інших дізнавайтеся про спеціальні пропозиції, рекомендовані тарифи та новинки

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close