-30% при придбанні програми BAS Документообіг КОРП

-30% при придбанні програми "BAS Документообіг КОРП"

02.01.2024

У поточних складних умовах прийнято рішення залишатися лояльною до користувачів програм для автоматизації бізнесу та підтримувати ефективність їхнього бізнесу. Наш досвід роботи у періоди криз (економічних, пандемічних чи через війну) доводить затребуваність у бізнесу інструментів електронного документообігу для підтримки віддаленої праці співробітників зі збереженням звичайних переваг спільної роботи над документами (наказами, договорами, замовленнями, заявками тощо), включаючи їх погодження та затвердження.

За 2020-2023 роки завдяки запропонованій програмі лояльності близько 70% нових користувачів отримали програму "BAS Документообіг КОРП" на пільгових умовах.

З огляду на те, що ситуація в економіці України залишається складною, прийнято рішення подовження та розширення програми лояльності для користувачів програмних продуктів BAS, щодо придбання спеціальної поставки програмного продукту "BAS Документообіг КОРП" за акційною ціною!

Наведений вище програмний продукт можна придбати за ціною 54 000 грн. до кінця 2024 року.

Для придбання програмного продукту "BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів" звертайтесь до наших спеціалістів 0 800 33 08 66 та support@wecode.com.ua

 

Фон раздела
Підписатися на розсилку

Раніше інших дізнавайтеся про спеціальні пропозиції, рекомендовані тарифи та новинки

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close