Пільговий апгрейд продуктів Підприємство 7.7 на продукти лінійки BAS

Пільговий апгрейд продуктів Підприємство 7.7 на продукти лінійки BAS

01.01.2024

Прийнято рішення про подовження до кінця 2024 року пільгового апгрейду з продуктів Підприємство 7.7 на продукти лінійки BAS та розширення варіантів апгрейду.

В цей період користувачі застарілих продуктів лінійки Підприємство 7.7 зможуть виконати пільговий апгрейд на сучасні продукти лінійки BAS та забезпечити власне підприємство сучасними засобами автоматизації бізнесу. Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд з багатокористувацьких продуктів Підприємство 7.7 можливий на основну поставку BAS і комплект клієнтських і серверних ліцензій.

Після випуску сучасного програмного продукту "BAS Зарплата та Управління Персоналом" змінено варіанти апгрейду. З 01.01.2024 року власники застарілого програмного продукту на базі рішення "Зарплата і Кадри" зможуть виконати пільговий апгрейд на програму "BAS Зарплата та Управління Персоналом" (до 01.01.2024 року апгрейд виконується на програмний продукт "BAS Бухгалтерія КОРП", після 01.01.2024 року власники застарілого програмного продукту на базі рішення "Зарплата і Кадри" зможуть виконати апгрейд на програмний продукт "BAS Бухгалтерія КОРП" за стандартними правилами).

Зазначені продукти або комплекти BAS можуть отримати на умовах пільгового апгрейду за фіксованою ціною зареєстровані користувачі перерахованих вище програмних продуктів Підприємство 7.7, а також користувачі аналогічних продуктів Підприємство 7.5, бандлів Підприємство 7.5 з MS SQL або бандлів Підприємство 7.7 з MS SQL.

Звертаємо увагу, що після проведення апгрейду з бандла, що включає MS SQL, неможливо використовувати дані ліцензії MS SQL з продуктами BAS.

Для уточнення можливості пільгового апгрейду, а також для безпосереднього виконання пільгового апгрейду, користувачам слід звертайтесь до наших спеціалістів  0 800 33 08 66 та support@wecode.com.ua

 

 

Фон раздела
Підписатися на розсилку

Раніше інших дізнавайтеся про спеціальні пропозиції, рекомендовані тарифи та новинки

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close