Запрошуємо партнерів на вебінар: "Нова редакція "BAS. Модуль обліку акцизного палива" для успішних продажів", який відбудеться в середу, 10 листопада 2021 р. та проходитиме у режимі реального часу.
В жовтні 2020 року, було випущено доповнення "BAS. Модуль обліку акцизного палива" для програм "BAS Бухгалтерія ПРОФ" і "BAS Бухгалтерія КОРП",
(див. докладніше інформаційний лист №2020-1693 від 02.10.2020).
За останні 3-4 роки в українському законодавстві відбулися значні зміни щодо правил обліку пального. Це зумовлює більш складний облік палива та податків,які з цим пов'язані. Без автоматизації цієї ділянки обліку вже не обійтись.
"BAS. Модуль обліку акцизного палива" дозволяє вести облік акцизного податку в організаціях, у яких в обліку є операції з паливом для власної господарчої діяльності, або для торгівлі паливом, тобто з точки зору українського законодавства є акцизні місця зберігання пального.
У розумінні податкового кодексу пальне є підакцизним товаром (за операції, що стосуються пального, сплачується окремий акцизний збір), а тому пальне повинне зберігатися на "акцизному складі". Пункт 14.1.6 Податкового кодексу України містить визначення поняття "акцизного складу", який зводиться до розуміння місця виготовлення, продажу і зберігання пального.
До липня 2019 року застосовувалося положення, згідно якого компаніям, що зберігали паливо і використовували його для власних потреб, не потрібно було здійснювати ніяких додаткових дій. З липня 2019 року застосовується нове розуміння "акцизного складу" і нові правила роботи з пальним, які стосуються в тому числі компаній наступних галузей:
- Сільського господарства;
- Автотранспортні підприємства;
- Будівельні компанії зі своїм автопарком;
- Гуртова торгівля пальним;
- Роздрібна торгівля пальним (АЗС).
До того ж, державою було затверджено порядок ведення Єдиного державного реєстру суб'єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України (Постанова КМ, Порядок від 19.06.2019 № 545 діє з 01.07.2019). В постанові визначено, хто є платником паливного акцизу. На законодавчому рівні в абзаці 2 пп. 14.1.212 ст. 14 ПКУ уточнено, що є операціями з реалізації пального. Згідно уточнення- реалізацією пального чи спирту етилового для цілей розділу VI Податкового Кодексу- будь-які операції з фізичної передачі (відпустки, відвантаження) пального чи спирту етилового з переходом права власності на таке паливо чи спирт етиловий або без такого переходу, за плату (компенсацію ) або без такої плати на митній території України з акцизного складу/акцизного складу пересувного:
- На акцизний склад;
- На акцизний склад пересувний;
- Для власного споживання чи промислової переробки;
- Будь-яким іншим особам.
З огляду на всі зміни в законодавстві рішення "BAS. Модуль обліку акцизного палива" є актуальним і затребуваним. Так за період продажу доповнення продано більше 60 екземплярів. Отримано значний зворотній зв'язок від користувачів, який використано для нарощування функціональності та оптимізації зручності користування модулем.
Для забезпечення подальшого розвитку продукту в серпні 2021 року випущено 2-гу редакцію модуля, (див. докладніше інформаційний лист №2021-1863 від 31.08.2021) В новій редакції реалізована інтеграція з сервісом "FREDO Звіт" для документів "Акцизна накладна" і "Коригування акцизної накладної", виконано оптимізацію модуля для збільшення швидкодії і надійності. Для забезпечення ліцензійності користування в новій редакції добавлено галузевий захист. Для забезпечення більш якісної підтримки користувачів, модуль включено до переліку програмних продуктів, що супроводжуються в рамках сервісу ІТС Галузевий. Отже відтепер продаючи модуль кожен партнер отримує не тільки заробіток безпосередньо в момент продажу, а і гарантований регулярний дохід від подовження ІТС Галузевого. Для зручності вивчення продукту для нової редакції випущена NFR-версія.
Для більш глибокого занурення партнерів (як тих що вже мають досвід продажів, так і тих хто бажає долучитися до продажів), в предметну частину продукту, в технології швидких та ефективних продажів продукту "BAS. Модуль обліку акцизного палива" WeCode, спільно з САБ підготували навчальний вебінар.
Ключові питання, які будуть розглядатися на вебінарі:
- Позиціонування програмного продукту, цільова аудиторія;
- Огляд можливостей:
- Надходження нафтопродуктів (закупівлі всередині країни і імпортні операції,
- складський облік нафтопродуктів);
- Реалізація нафтопродуктів (оптові, роздрібні);
- Формування акцизних накладних;
- Вивантаження акцизних накладних;
- Звітність.
- Вартість, умови продажу;
- Порядок переходу на нову редакцію;
- Галузевий ІТС.
Вебінар буде корисним для партнерів, які б хотіли освоїти нову клієнтську нішу, розширити лінійку програмних продуктів, що продають та впроваджують, отримати легкий спосіб розширити об'єм пропозиції своїм давнім користувачам за рахунок допродажу та навчання використанню доповнення "BAS. Модуль обліку акцизного палива". Запрошуємо доєднатись до заходу таких співробітників партнерів: менеджерів з продажу,
співробітників відділів впровадження.
Дата та час: 10 листопада 2021 року (середа) з 11:00 до 12:00 год.
Доповідач: Губанков Володимир, бізнес-аналітик компанії We.Code.
Реєстрація за посиланням:
https://attendee.gotowebinar.com/register/5457342820337813003
Зверніть увагу- трансляція доступна до перегляду на комп'ютерах з операційною
системою вище ніж Windows XP.
По всіх питаннях просимо звертатись на електронну адресу:
webinar@unionba.com.ua
Звертаємо Вашу увагу, що вебінар проходить у режимі реального часу.
Запис вебінару надаватись не буде.