- 50 % на галузеве рішення BAS Service Desk

- 50 % на галузеве рішення "BAS Service Desk"

31.01.2024

У 2023 році стартували продажі програмних продуктів на базі спільного галузевого рішення "BAS Service Desk", - призначеного для автоматизації роботи з надання сервісних послуг власними силами або із залученням зовнішніх підрядних компаній як внутрішніми підрозділами компанії (IT служба, відділ експлуатації, відділ логістики тощо), так і сервісних компаній будь-якого розміру (приватні майстерні, монобрендові сервісні центри, мультибрендові підприємства зі складною та розгалуженою  організаційною структурою з головним офісом та філіями). Детальніше про "BAS Service Desk"
   
Повномасштабна війна негативно вплинула як на економіку України загалом, так і на конкретні галузі. За 2022-2023 рр. призупинили або суттєво скоротили свою присутність на українському ринку багато постачальників високотехнологічної  продукції, українські компанії скоротили інвестиції в ІТ-служби та витрати на супровід та логістику, що в цілому негативно вплинуло на діяльність сервісних компаній. Хоча за результатами 2023 року є невелике зростання ВВП, є оптимістичні пронози на 2024 рік і потроху в Україну повертаються та реанімують продажі компанії, що стали на паузу на початку війни, але всього цього не вистачає для відновлення довоєнного рівня різноманітних сервісних бізнесів. 
   
Розуміючи складну ситуацію в галузі, а також враховуючи те, що програмні продукти BAS завжди допомагали і допомагають українському бізнесу ефективно працювати, оперативно реагувати на зміни обставин, та у будь-яких важких ситуаціях генерувати прибуток і сплачувати податки, прийнято рішення про  зменшення на 50 відсотків цін на програмні продукти лінійки "BAS Service Desk"
   


У таблиці наведені ціни, за якими з 01.02.2024 р. відвантажуються програмні 
продукти лінійки "BAS Service Desk". 

 

Найменування                  Рекоменд. роздрібна               
ціна, грн. з ПДВ

 BAS Service Desk 

 

 13 200

 BAS Service Desk. Клієнтська ліцензія на 1 робочих місць 

 

1 650

 BAS Service Desk. Клієнтська ліцензія на 5 робочих місць 

 

5 700

 BAS Service Desk. Клієнтська ліцензія на 10 робочих місць

 

 10 800

BAS Service Desk. Клієнтська ліцензія на 20 робочих місць

 

  20 550

 BAS Service Desk. Клієнтська ліцензія на 50 робочих місць

 

  50 400

 

Для придбання програмних продуктів лінійки "BAS Service Desk" звертайтесь до наших спеціалістів  0 800 33 08 66 та support@wecode.com.ua

 

 

Фон раздела
Підписатися на розсилку

Раніше інших дізнавайтеся про спеціальні пропозиції, рекомендовані тарифи та новинки

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close