Партнери

WECODE - компанія в сфері автоматизації різних видів обліку на підприємствах, розробки програмного забезпечення для вирішення завдань будь-якої складності і системної інтеграції.

Складно уявити, що сьогодні можна вирішувати всі поставлені завдання в області нашої діяльності, не співпрацюючи з лідерами ринку в профільних напрямках.

В процесі своєї діяльності ми знайшли надійних партнерів, спільно з якими надаємо високоякісні послуги і забезпечуємо надійний сервіс.

Група компаній ND

Група компаній ND

Група компаній ND експерт в організації автоматизації нафтогазової галузі.

Область діяльності підприємств - постачання сучасних унікальних і класичних комплексних рішень для АЗС, АГЗС, АГНКС, нафтобаз і газових сховищ.

Роздільник
Спілка автоматизаторів бізнесу

Спілка автоматизаторів бізнесу

"Спілка Автоматизаторів Бізнесу" – всеукраїнська громадська організація, яка об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективному використанні в різних галузях економіки.

Головна мета Спілки – сприяння створенню нових інформаційних систем для автоматизації підприємств, забезпечення якісного супроводу та впровадження таких систем, розширення мережі професійних компаній з автоматизації бізнесу, навчальна та просвітницька робота.

Роздільник
GigaCloud Logo

GigaCloud

GigaCloud — український хмарний оператор.

З 2016 року допоміг понад 1500 компаніям провести цифрову трансформацію завдяки хмарним технологіям. Компанія надає послуги великим корпораціям, державним установам та малому бізнесу. Сервісами на основі хмарної інфраструктури GigaCloud щодня користується понад 20 мільйонів людей в Україні, Польщі та інших країнах. У 2021 та 2022 роках GigaCloud визнали найкращою компанією, яка надає послуги IaaS в Україні.

Роздільник
Tranzzo

Tranzzo

Актуальні платіжні рішення для онлайн-бізнесу.

Компанія Tranzzo з 2017 року створює рішення і технології для онлайн-платежів по всьому світу. Сервіс проводить близько 8 млн транзакцій на місяць та обслуговує понад 3000 клієнтів. Окрім оплат картами, платформа працює з такими платіжними інструментами як Google Pay, Apple Pay, Masterpass, VisaCheckout, Telegram Pay. IT-рішення Tranzzo використовують Rozetka, «Фокстрот», «Арсенал Страхування», MyCredit, Prom.ua та ін.

Роздільник
EDIN Logo

EDIN

Безпечна та швидка платформа е-документообігу.

Провайдер електронного документообігу EDIN надає послуги більше 120 роздрібним мережам та 3000 постачальникам України. Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в одну екосистему для швидкого обміну даними.

Роздільник

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close