Облікова система в хмарі

Перенесіть свою облікову систему в «хмару»!

Тестування хмарного сервера безкоштовно до двох тижнів!

Рекомендуємо вам захистити усі ІТ-сервіси компанії від форс-мажорів, скориставшись спеціальною пропозицією від нашого партнера ― хмарного оператора GigaCloud.

Ми пропонуємо скористатися спеціальною пропозицією ― 2 тижні безкоштовного тестування хмарної інфраструктури, безоплатна міграція та 10% знижки за умови укладання договору на 12 місяців.

Більше інформації >>>

Ви можете з легкістю перенести програми на віртуальний сервер:

  • Бухгалтерського і фінансового обліку (наприклад BAS).
  • Звітності (як-от Fredo, M.E.Doc).
  • Додатків «клієнт-банк».
  • Інших необхідних для роботи програм (CRM-, ERP-систем, систем електронного документообігу, бази знань компанії, файлових архівів, корпоративної пошти тощо).
Переваги хмарної бухгалтерії We.Code

Зберігання програм на локальних пристроях має декілька недоліків:

  • Перш за все, якщо ви розміщуєте документи, архіви та іншу важливу інформацію на фізичних серверах в офісі, до цих даних можуть отримати доступ зловмисники або сторонні особи.
  • По-друге, потужне та надійне ІТ-обладнання потребує значних фінансових витрат на закупівлю, обслуговування та модернізацію ресурсів.
  • Врешті, відображення змін від користувачів у робочому середовищі може відбуватися із затримкою у часі, а співробітники мають доступ до програм лише в офісі. При цьому важливими потребами залишаються постійний зв’язок між співробітниками та швидке оновлення інформації у робочому просторі.
Фон раздела
Підписатися на розсилку

Раніше інших дізнавайтеся про спеціальні пропозиції, рекомендовані тарифи та новинки

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close