Go to the page in English

Студія mobile розробки we.code

Мобільні додатки під замовлення для iOS та Android

Комплексна реалізація від UX/UI дизайну
до публікації в Google Play та AppStore

Розвиток та підтримка проектів

Розробка мобільних додатків для iOS та Android

Кросплатформа
Універсальне рішення для розробки мобільного додатка одразу під Android і iOS. Створення проекту на гібридній платформі - економія часу та бюджету.
React Native, Flutter
iOS
Розробка нативних мобільних iOS додатків під ключ - всі етапи створення. Рішення складних завдань, безпека, висока швидкість розробки.
Swift, ObjectiveC
Android
Розробка нативних мобільних Android додатків з публікацією в Google Play. Рішення будь-яких завдань, розвиток і підтримка Android додатків.
Java, Kotlin

Як ми створюємо мобільні додатки

01
Аналіз та стратегія
Визначаємо стратегічні цілі для перетворення вашої ідеї на успішну програму. Визначаємо вимоги, структуру команди та готуємо дорожню карту продукту.
02
UI/UX дизайн
Створюємо зручну та легку роботу користувача завдяки вишуканому дизайну.
03
Розробка та тестування
Розробка бекенда, API та мобільного додатка за agile процесом. Ретельно перевіряємо якість свого додатка за допомогою ряду критеріїв тестування.
04
Запуск
Запускаємо програму в магазинах Google і Apple із підтримкою майбутніх версій.

Мобільні додатки в наш час стали дуже популярними серед власників смартфонів і планшетів. Через мобільні додатки ми замовляємо товари і послуги, граємо в мобільні ігри, вивчаємо іноземні мови, використовуємо мобільний банкінг, ведемо переписку, читаємо новини. Основне завдання розробки таких програм - автоматизація бізнес процесів, поліпшення іміджу компанії, збільшення прибутку від бізнесу, завдяки популярності додатку в інтернеті.

Перед створенням мобільного додатка нам необхідно дізнатися у клієнта, яка мета розробки (розкрутка бренду, підвищення продажів, спрощення процесу покупки або актуалізація інформації про нові товари в компанії). Перший етап проекту є дуже важливим. Від того наскільки точними і повними будуть відповіді клієнта залежить підсумковий результат.

На другому етапі наше завдання - визначитися з вибором платформи, на якій буде розміщено мобільний додаток. Це може бути - Android або iOS. Після вибору платформи нам необхідно розробити прототип інтерфейсу та узгодити дизайн.

Після узгодження дизайну процес розробки переходить в руки програмістів. Створюється повний список завдань і ділиться на невеликі частини. У процесі розробки ми створюємо кілька варіантів, щоб зробити готовий додаток корисним для кінцевих користувачів.

Заключним етапом у розробці мобільної програми буде його запуск з подальшим тестуванням. Ми повинні переконатися в тому, що при роботі програми не виникає проблем. Програма не висне, не гальмує, не вимикається без причини. Після тестування ми готуємо додаток до публікації в Google Play та AppStore.

Запишіться на консультацію із спеціалістом

Розберемо, яке рішення необхідно саме для Вашого бізнесу. Який функціонал потрібен для повноцінної роботи вашого мобільного додатка. Складемо попередній кошторис та план реалізації проекту.

Як мобільний додаток допомагає бізнесу розвиватись

Більше клієнтів, кращі комунікації

Зростає кількість клієнтів, розширюється географія впливу бізнесу, розширюється ядро цільової аудиторії.
Відповідайте на запитання, створюйте форми для спілкування, дізнавайтеся потреби, відстежуйте дії своїх клієнтів. Це допоможе чітко зрозуміти, як розвивається компанія.

Оптимізація бізнесу

Варто замовити мобільний додаток, щоб оптимізувати робочі процеси та автоматизувати багато з них.
Спрощується робота менеджерів, компанія може працювати 24/7, формується фінансова звітність, статистика, документообіг.

Масштабування компанії, більше можливостей

Компанії легше знайти нових партнерів, додати продукти чи послуги, оновити ціни та інформацію, запровадити нові інструменти для масштабування компанії та залучення нових клієнтів.

Імідж компанії

Розробка мобільних додатків для iPhone та Android позитивно впливає на імідж компанії. Користувачі бачать, що компанія відкрита, оновлює інформацію та активно розвивається.
Наявність програми підвищує статус та імідж.

Серед наших клієнтів

AUTOTRANS
AMIC
KLO

Дізнатись вартість розробки мобільного додатку

У вас є ідея проекту або попереднє технічне завдання на створення мобільного додатка для Android і iOS?

Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з Вами для оцінки вартості розробки мобільного застосунку!

Про співробітництво із Студією MOBILE розробки WE.CODE

Студія We.Code розробляє мобільні додатки для смартфонів на базі платформ iOS (iPhone/iPad) та Android. Наша команда створює проекти для бізнесу, сервісні рішення, рекламні додатки та інші застосунки під замовлення.

Ми беремо на себе повний цикл розробки мобільного додатка – від створення концепту до публікації, підтримки і розвитку. В своїй роботі ми дотримуємось проектної технології, що базується на принципах гнучкої розробки (agile). Кожен проект починається з аналітичної роботи та визначення цілей, які допомагають створити успішну програму, що відповідає вашим очікуванням. Ми вивчаємо ринок, конкуренцію, цільову аудиторію, тренди і досвід. Аналіз дає можливість чітко визначити бізнес-завдання, шляхи їх вирішення і прогнозувати кінцевий результат. В результаті ви отримуєте продуманий мобільний застосунок, що працює!

Ви можете доручити студії We.Code проекти будь-якого призначення і тематики. Разом ми відкриємо нові можливості мобільних застосунків для вашого бізнесу. Мобільний додаток під iOS та Android може стати самостійним каналом прибутку. Адже мобільні проекти призначені не тільки для популяризації бізнесу, його презентації та просування на ринку. Вони будуть приносити гарний прибуток завдяки монетизації. Ми готові поділитися нашим досвідом та кращими практиками щодо надходження додаткових коштів від мобільних застосунків.

Співпраця відбувається на підставі договору, в якому прописані види і обсяг робіт, терміни і кінцевий результат для замовника. Вартість послуг фіксується в документі, тому ви будете впевнені в тому, що підсумковий рахунок за виконані роботи буде чесним і коректним, відповідно до Технічного завдання, а додаткові цифри будуть завжди обґрунтовані. Ми дотримуємося регламенту і несемо відповідальність за якість створюваних нами мобільних продуктів. На кожному етапі детально інформуємо замовника про успіхи процесу розробки.

Дізнайтеся більше про можливості розробки мобільних застосунків у вашій сфері. Телефонуйте, пишіть нам!

Відмовляйтеся від застарілих малоефективних методів роботи. Данина традиціям – це добре, але саме сучасні технології стоять за майбутнім успіхом. Актуальні мобільні додатки під Android та iOS від студії We.Code допоможуть бізнесу.

Підписатися на розсилку

Раніше інших дізнавайтеся про спеціальні пропозиції, рекомендовані тарифи та новинки

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close