Вакансії

Команда "We.Code" шукає талановитих фахівців:

Якщо ви не біжите за милом і мотузкою, коли у вас завдань більше, ніж часу на їх виконання, а вмієте виділити ті з них, які максимально вплинуть на результат вашої роботи, ми чекаємо Вас у своїй команді!

Шапка страницы вакансии

Наші переваги

Иконка вакансий. Гибкий график работы

Гнучкий графік роботи

Кожен співробітник має можливість створити свій особистий робочий графік під максимально зручний для нього ритм - з раннім або пізнім початком робочого дня і паузою на відпочинок в будь-який зручний час.

Иконка вакансий. Официальное оформление сотрудника

Офіційне оформлення співробітника

Ми всіх наших співробітників оформляємо офіційно згідно законодавства, в якому б місті або регіоні України він територіально не перебував. Дотримання всіх правових норм у ставленні до нашим співробітникам є для нас пріоритетом.

Иконка вакансий. Бонусные выходные дни, отгулы

Бонусні вихідні дні, відгули

Виконання поставлених завдань в найкоротші терміни є одним з головних пріоритетів для нас. Тому, іноді наші фахівці затримуються після закінчення робочого дня. «We.Code» це цінує і винагороджує не тільки додатковою оплатою, але і бонусними вихідними днями і відгулами.

Иконка вакансий. Дизайнеры, программисты

Зелений коридор для бізнес-аналітиків, програмістів і особливо потрібних людей

У нашій компанії працюють молоді, амбіційні та перспективні люди. Ми вітаємо ініціативність, здатність мислити творчо і бажання розвиватися. Тому, наші вакансії ніколи не обмежуються перерахованими у відповідному розділі нашого сайту.

Иконка вакансий. Система рекомендаций кандидатов

Система рекомендацій кандидатів

Наш співробітник, який порекомендував нам своїх друзів на гарячі вакансії бере участь у спеціальній бонусній програми. Він не тільки допомагає своїй близькій людині отримати гідну роботу, а й винагороджується за допомогу в пошуку цінних кандидатів.

Иконка вакансий. Веселые корпоративы

Веселі корпоративи

Ми любимо весело відзначати Дні народження, грати в пейнтбол на природі і смажити шашлики. На свята ми разом прикрашаємо офіс і даруємо подарунки від «таємного Санти». Але це не найголовніше! А найголовніше - що весь інший час ми працюємо, і працюємо з задоволенням!

Разделитель

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close