Оновлення Creatio версія 8.0.1

Оновлення Creatio версія 8.0.1

24.05.2022

Випущено новий пакет оновлень платформи та продуктів Creatio. Ключовий фокус залишається незмінним — активно розвивається no-code технології платформи, щоб дати можливість користувачам без глибоких технічних знань дуже швидко створювати нові застосунки та процеси.

Щоб оцінити переваги Creatio, спробуйте безкоштовну 14-денну версію системи


У списку нових можливостей і поліпшень:

ІНСТРУМЕНТИ ПЛАТФОРМИ CREATIO

 • Freedom UI дизайнер. Дизайнер інтерфейсів розширено новими інструментами, які дозволяють реалізувати ще більше вимог по конфігуруванню сторінок користувацькими засобами, без жодного рядка коду.
  • З’явилася можливість додавати на сторінки графіки з типом «Шкала».
  • Додано новий елемент «Повзунок» для відображення та швидкої зміни числових значень із заданим діапазоном та кроком змін. Наприклад, якщо товар можна замовити у кількості від 10 до 100 з кроком у 5 штук. У налаштуваннях повзунка ви можете вказати мінімальні та максимальні значення для відображуваних даних.
  • Для вкладок та груп можна управляти внутрішньою розміткою, наприклад кількістю колонок, кольором фону або відступами.
  • У налаштуваннях панелі дій можна вибрати доступні користувачам швидкі дії: завдання, дзвінок, email або повідомлення у стрічці.
  • Для графіків та метрик можна налаштувати фільтрацію даних на основі параметрів сторінки, на якій вони відображаються.
 • Бізнес-процеси. У дизайнері процесів розроблено інтелектуальний механізм рекомендацій, який не тільки прискорює побудову діаграми процесу для досвідчених користувачів, але й допомагає новим користувачам швидше зануритися в деталі налаштування процесів. Із додаванням елементів у робочу область дизайнера користувачеві відображається вікно з рекомендаціями можливих наступних кроків процесу. Рекомендації формуються індивідуально для кожного користувача на підставі рішень, прийнятих ним раніше, а також найкращих практик налаштування бізнес-процесів у Creatio. Модель прогнозування кроків процесу, що заснована на технологіях штучного інтелекту, вже навчена та готова до роботи.
 • Робота з даними. У новому інтерфейсі Creatio користувачі можуть на власний розсуд налаштовувати колонки реєстру, а також працювати з обраними групами.
 • Інструменти розробки. Під час прив’язки даних у розділі «Управління конфігурацією» або розширеному режимі налаштувань у Центрі застосунків необхідні залежності пакетів додаються автоматично. Завдяки цьому проводити глибоке налаштування застосунку стало ще простіше.

ГОТОВІ РІШЕННЯ CREATIO

 • Мобільний застосунок. Адміністратор системи може відключити стартову синхронізацію, а для користувачів Creatio Mobile з’явилася можливість завантажувати з мобільного пристрою кілька файлів одночасно.
 • Телефонія. У бета-режимі доступний новий конектор для телефонії Asterisk з підтримкою LTS версій Asterisk 16 та 18, можливістю одночасного використання «консультаційного» та «сліпого» переводу дзвінків, щоденним логуванням та іншими можливостями.

 

Фон раздела
Підписатися на розсилку

Раніше інших дізнавайтеся про спеціальні пропозиції, рекомендовані тарифи та новинки

Зв'язатися з нами

Close
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Callback Viber Telephone Support Tech Support
Callback
Close